• English
  • Türkçe
  • KARİYER
  • hakkımızda

Lokasyonlar

İSTANBUL 'DA 10 FARKLI PRESTİJLİ LOKASYON

Şehrin kalbindeki merkezi ve prestijli konumlarda yer alan ofislerimizden işinize en uygun olanını seçerek erişim
kolaylığının avantajlarından faydalanın.

ETİLER AKMERKEZ

İmajınızı güçlendirecek merkezi ve prestijli konumuyla daha da profesyonelce anılmaktan faydalanın.

ACIBADEM AKASYA

Merkezi ve prestijli lokasyonu; metro, metrobüs ve Marmaray'a ulaşım kolaylığı ile tercih edilen ofis ve toplantı odası olanaklarından yararlanın.

MASLAK VEKO GİZ PLAZA

İmajınızı güçlendirecek merkezi ve prestijli konumuyla daha da profesyonelce anılmaktan faydalanın.

MASLAK NUROL PLAZA

İmajınızı güçlendirecek merkezi konumuyla daha da profesyonelce anılmaktan faydalanırken ticaret merkezlerinin kalbinde işinize sınıf atlatın.

HARBİYE KA HAN

Yüksek standartlardaki iş ihtiyaçlarınıza uygun olanaklardan, ulaşım kolaylığı ve güçlü altyapı hizmetlerinden faydalanarak prestijinizi artırın.

KOZYATAĞI NİDA KULE

Havalimanı, finans merkezleri ve metro ağları üçgeninin tam ortasında olmanın avantajının yanı sıra muhteşem adalar manzarasının keyfine varın.

KANYON LEVENT

Levent, Kanyon lokasyonumuz çok yakında siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

Levent 195

İş hayatının tam merkezinde, geniş ulaşım ağının ortasında, prestijli bir ortamda işinizi geliştirin.

Kağıthane Premier

Ofis konseptine yeni bir anlayış getiren, yeni nesil ofis Kağıthane Premier, geniş sosyal olanaklarıyla işinize değer katacak.

Bizi Tercih Eden

Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar

Mutlu Müşterilerimizden

Yorumlar ve Öneriler

Smartoffice özellikle start-up şirketler için gerçekten çok pratik ve akıllı bir çözüm yolu. Bizler Harbiye ofisinden hizmet alıyoruz ve burada oldukça rahat bir çalışma ortamı ile hizmet veriliyor. Çok memnun bir şekilde çalışmalarımı ofiste sürdürüyorum. En basit paketi de kiralamış olsanız, aldığınız güleryüz ve hizmet en üst seviyede oluyor. Herkese tavsiye ederim. 

Seda Karakaş

Thermo Fischer Middle East Holding

“Smartoffice yönetimine ve ekibine sundukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim. Piyasada hazır ofis sistemi sağlayıcısı şirketlerden daha kaliteli ve samimi hizmet sunmaktalar. Oluşan herhangi sorunda hemen çözüm üretiyorlar, özellikle Serap KÖPRÜLÜ tüm ihtiyaç ve sorunlarla birebir ilgileniyor. Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm merkezlerde kendinizi özel hissettiriyorlar. Başarıların devamını dilerim ve tüm ofis ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.”

Nazlı SADIGOVA

Coldwell Banker Nova Ofis Gayrimenkul

“İlk kez yaşadığımız önemli bir tasfiye sürecinin sonuna ulaştık. Bu süreçte Smartoffice’de rahat bir çalışma ortamını temin ettiğiniz ve değişen şartlarımıza göre ihtiyacımız olan değişiklikleri bize sağlayabildiğiniz için tüm Smartoffice ekibine en içten teşekkürlerimizi iletmek isterim. Smartoffice’i seçerken doğru bir karar vermişiz.”

Ahmet Erten

Limango

“I first got in touch with Smartoffice during summer 2010. I was looking for a virtual office for my company by that time and speaking with several companies in Istanbul. When I visited Smartoffice I was immediately very well impressed by the owner and her brilliant business mentality. After almost one year I can easily say that my good impressions have been confirmed and that the decision to choose Smartoffice as a virtual office provider was the right one.”

Manuel Marcus

Iguzzini

“The thing that is the best with Smartoffice is that they are very flexible with regard to their services. Classical virtual offices generally have environments surrounded with strict rules. However, Smartoffice listened to our needs carefully and developed the best solution for us. I always feel the positive effects of it within our business.”

Ersin Şenkaya

Kratos